Dotacja z UE

PAESE pod lupą, czyli nasze laboratorium.

2019-04-18
PAESE pod lupą, czyli nasze laboratorium.

PAESE pod lupą, czyli nasze laboratorium 


Wiele z nas, sięgając po puder czy szminkę, nie zastanawia się nad tym, gdzie i jak powstają nasze ulubione produkty. Zależy nam na znakomitych efektach, potwierdzonym działaniu i zapewnieniu o etyce podczas produkcji. Jednak pracując w firmie kosmetycznej, wiemy, że nie osiągnęlibyśmy tego, co dla nas i dla Was tak ważne, bez własnego laboratorium. 

Tworzenie – ludzka sprawa

Z przyjemnością Wam o sobie opowiemy. Laboratorium PAESE znajduje się na terenie Polski, w miejscowości pod Krakowem. Nasz zespół to ludzie z pasją, kreatywni i wciąż rozwijający swoje umiejętności. Są całkowitym zaprzeczeniem stereotypu, że osobom po studiach ścisłych brakuje fantazji. Chociaż stąpają twardo po ziemi, to prawie codziennie za drzwiami laboratorium zdarzają się prawdziwe odkrycia. Naszą pracę łączymy z dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem. W laboratorium mamy swoje ulubione zagadnienia i specjalizacje. Chętnie jeździmy na sympozja. Pojawiamy się, zawsze tam, gdzie mamy okazję dowiedzieć się czegoś więcej, co wykorzystamy w naszej pracy. Innymi słowy – robimy to, co kochamy. 

Nie piszemy o tym bez powodu. Dla nas bycie sobą, bycie szczerym i zadowolonym z tego, co robi się każdego dnia, to nie tylko element misji, którą chcemy dzielić się z innymi.  To nasza idea wzajemnej współpracy. Wierzymy, że dzięki temu możemy tworzyć wyjątkowe kosmetyki i spełniać Wasze oczekiwania. 

Technicznie rzecz ujmując

Ludzie topodstawa. To prawda. Wiemy jednak, że nawet najbardziej mądre głowy potrzebująnowoczesnego sprzętu, który pozwoli ich pomysły i opracowane formuły zamienić wrealne produkty. Znajdziecie u nas homogenizatory, prasę laboratoryjną, młynkilaboratoryjne, lepkościomierze, gęstościomierze, cieplarki, spektrofotometr.Tak, wiemy, brzmi to jak opis ekwipunku statku kosmicznego. Coś jednak w tymjest, gdyż nie raz zdarza nam się sięgać naszymi planami gwiazd i powtarzaćsobie, że „sky is the limit.” 


Nasze dzieła –  nasze dzieci

W naszym laboratorium, obok sprzętu, na równi stawiamy na najwyższej jakości surowce. Pod tym względem nie uznajemykompromisów. Staramy się korzystać z tego, co najlepsze wnaturze, ale też działać w zgodzie z nią. Zależy nam na naszych konsumentkach.To z myślą o Was wzbogacamy kosmetyki kolorowe o pielęgnacyjne składnikiaktywne. Czuwamy nad procesami produkcji. Twórcy receptur, jak wyjątkowo opiekuńczy rodzice, nie spuszczają z oka swoichproduktów aż do chwili pojawienia się ich na sklepowychpółkach. 


Egzamin z jakości

Bardzo istotne są dla nas testy i badania, które przeprowadzamy zawsze zgodnie z etycznymi normami i naszymi sumieniami.W PAESE kochamy naturę we wszystkich jej przejawach i nie testujemy kosmetyków na zwierzętach. Nasze produkty przechodzą prawdziwą próbę sił, od testów jakościowych,dermatologicznych, po testy wytrzymałościowe w transporcie. To dzięki nimwiemy, że możemy dać Wam to, co najlepsze. Kosmetyki, które są trwałe, które działają, które spełniają oczekiwania. 


W naszym laboratorium stawiamy na innowacje. Korzystamy z tego, że możemyjako pierwsi przetestować nowe formuły, ulepszyć starsze, sprawdzić trendy zzagranicznych rynków i szybkoodpowiedzieć na zmieniające się zapotrzebowanie naszych klientek. Jesteśmy wciągłym ruchu. I wiemy, że każdego dnia mamy szansę odkryć coś nowego, cośudoskonalić. 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 5442 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Tak to ok, ale podkład był otwarty i wylał się.I nie ten odcień co chciałam.
2024-05-15
Kocham Wasze produkty, kiedyś nimi handlowałam w swoim sklepie i już wtedy poznałam ich wielką wartość. Są piękne i doskonałe , tak trzymać. Kocham Polskie produkty.
pixel